M jak miłość

M jak miłość

Apr. 21, 2018
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 10
8.6 8 Głosów

Creator

obsada

trailer filmu

Streszczenie

Jeden z najbardziej lubianych przez widzów seriali. Jest emitowany od 2000 roku i wciąż znajduje się w czołówce pod względem oglądalności.
To opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, w której najstarsi z rodu to Lucjan oraz Barbara Mostowiakowie. Mają czworo dzieci: Małgosię, Marka, Martę oraz Marysię, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiodą szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość.

M jak miłość
First air date Apr. 21, 2018
Data Apr. 21, 2018

Seasons and episodes

1 sezon 1 Jan. 01, 0001

Podobne tytuły

Legion
Famous in Love
Station 19
The Blacklist: Redemption
Grace and Frankie
Dark Matter
The Keepers
Białe kołnierzyki
Innan vi dör
Era nieumarłych / Age of the Living Dead
Imposters
Chicago Med

zostaw komentarz

imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
witryna internetowa


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cdax.online Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter