what going on?
Zabiłam najlepszą przyjaciółkę / I Killed My BFF

Zabiłam najlepszą przyjaciółkę / I Killed My BFF

Jun. 13, 2015 USA TV-14
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Seth Jarrett
reżyser

obsada

Katrina Bowden isShane Riley
Shane Riley
Olivia Crocicchia isHeather Thomas
Heather Thomas
Chris Zylka isAlex Lachan
Alex Lachan

Streszczenie

Shane Riley (Katrina Bowden) i Heather Thomas (Olivia Crocicchia) dzielą pokój na oddziale położniczym. Po wyjściu ze szpitala spędzają razem coraz więcej czasu. Podczas gdy Shane stara się zrobić w życiu coś wartościowego, Heather zmaga się z chorobą dwubiegunową, która przyczynia się do rozpadu jej związku. Kobietę czeka sądowa batalia o opiekę nad dzieckiem. Na domiar złego Heather zaczyna interesować się przystojnym chłopakiem Shane (Chris Zylka). Relacje między przyjaciółkami stają się coraz bardziej napięte. Zainspirowana prawdziwą historią kronika kobiecej przyjaźni, która ma wstrząsający finał. Twórcy filmu umiejętnie budują dramaturgię i klimat opowieści. Szukają odpowiedzi na pytanie o powód, dla którego przyjaźń zmieniła się w nienawiść.


Zabiłam najlepszą przyjaciółkę / I Killed My BFF

tytuł oryginalny I Killed My BFF
IMDb Rating 5.5 285 głosów
TMDb Rating 5.8 6 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter