what going on?
HD 1K wyświetleń filmu
Planetarium 2016

Planetarium 2016

Nov. 16, 2016 France, Belgium N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
8.7 3 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Natalie Portman isLaura Barlow
Laura Barlow
Lily-Rose Depp isKate Barlow
Kate Barlow
Emmanuel Salinger isAndré Korben
André Korben
Amira Casar isEva Saïd
Eva Saïd
Pierre Salvadori isAndré Servier
André Servier
David Bennent isJuncker
Juncker
Louis Garrel isFernand Prouvé
Fernand Prouvé

Streszczenie

Piękne i tajemnicze siostry Laura i Kate posiadają nadprzyrodzone zdolności i potrafią komunikować się z duchami. Na zakończenie swojego tournée po Europie ruszają do Paryża, gdzie spotykają pewnego charyzmatycznego producenta filmowego . Laura i Kate odkryją przed nim klimatyczny świat pełen magii i zmysłowości. I nieodwracalnie zmienią jego życie.

Planetarium 2016
Planetarium 2016
Planetarium 2016
Planetarium 2016
Planetarium 2016

tytuł oryginalny Planetarium
IMDb Rating 4.8 784 głosów
TMDb Rating 4.5 26 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter