what going on?
Lektor PL 708 wyświetleń filmu
Kod apokalipsy

Kod apokalipsy

Oct. 02, 2007 Russia 106 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Vadim Shmelyov
reżyser

obsada

Streszczenie

Cztery bomby atomowe z zatopionego, amerykańskiego okrętu podwodnego zostały skradzione przez arabskich terrorystów, którzy rozmieszczają je w 4 dużych miastach, położonych w różnych zakątkach świata. Jedynym sposobem na zdetonowanie lub rozbrojenie bomb jest wprowadzenie 11-cyfrowego kodu, którego zdobycie rosyjski rząd powierza agentce o imieniu Mari (Anastasya Zavorotnyuk).

Kod apokalipsy
Kod apokalipsy
Kod apokalipsy
Kod apokalipsy
Kod apokalipsy

tytuł oryginalny Код Апокалипсиса
IMDb Rating 4.7 1,084 głosów
TMDb Rating 5.7 8 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter