Farma Albinosów / Albino Farm 2009

Farma Albinosów / Albino Farm 2009

Sep. 09, 2009 USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
4 1 Głosów

trailer filmu

reżyser

Joe Anderson
reżyser

obsada

Tammin Sursok isStacey
Stacey
Duane Whitaker isJeremiah
Jeremiah
Sunkrish Bala isSanjay
Sanjay
Alicia Lagano isMelody
Melody
Kevin Spirtas isPreacher
Preacher
Bianca Allaine isPig Bitch (as Bianca Barnett)
Pig Bitch (as Bianca Barnett)
Troy Dunkle isPin Head
Pin Head

Streszczenie

Miasteczko na odludziu w Górach Ozark mające 100-letnią historię religijnego fanatyzmu mimowolnie tworzy sadystyczną społeczność endogamicznych odmieńców, którzy polują na zbłąkanych podróżnych. Czwórka młodych studentów zwabiona chęcią zbadania legendy o Farmie Albinosów odkrywa jego niepokojącą przeszłość i stara się przetrwać noc.

Farma Albinosów / Albino Farm 2009
Farma Albinosów / Albino Farm 2009

tytuł oryginalny Albino Farm
IMDb Rating 3.9 1,303 głosów
TMDb Rating 3.6 8 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter