what going on?
Destruction Babies / Disutorakushon beibizu (2016)

Destruction Babies / Disutorakushon beibizu (2016)

Jan. 21, 2018 Japan N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Tetsuya Mariko
reżyser

obsada

Streszczenie

W pewnym momencie, gdy dzieciaki wpadają w szał, bicie i niszczenie innych staje się rutyną. Taira idzie na całość, podczas gdy Kitahara odkłada swoją kamerę, by iść za kobietami. W ciągu jednej nocy zostało przelane tyle krwi, że można namalować czerwony mural ciągnący się przez całe miasto.


tytuł oryginalny ディストラクション・ベイビーズ
IMDb Rating 6.2 153 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.

counter